رول فوم

رول فوم

رول فوم های پلی اتیلن البرز تهیه شده از بهترین مواد اولیه و دارای بالاترینرول فوم کیفیت در مجموعه های تولیدی انواع رول فوم و فوم رول می باشد. فوم های رولی برای کاربرد های متفاوتی در صنعت استفاده می شوند. این فوم ها دارای خاصیت ضربه گیری و عایق می باشند. برای آببندی لوله های ساختمانی از این فوم ها استفاده کرده و انتقال حرارت از لوله های گرم به محیط و همینطور انتقال سرما به داخل لوله ها در زمستان جلوگیری می شود. همینطور در تابستان با جلوگیری از گرم شدن لوله های آب سرد و کنترل دمای لوله ها باعث کاهش در مصرف انرژی می شوند.

مزیت رول فوم:

به دلیل تهیه شدن به صورت لول ها راحت تر حمل شده و قابل جابجایی به آسانی خواهند بود . برای انجام پروژه های عمرانی حتما با فوم و انواع آن کار خواهید داشت. فوم ها در صنایع ساختمانی بخشی جدا نشدنی از آن ها می باشند. امروزه در تمامی قسمت های ساختمان و برج های تجاری از فوم ها برای عایق کاری استفاده می شود. رول های فومی باعث آسان تر شدن انجام عملیات های عایق کاری در ساختمان ها شده اند.

موارد استفاده از رول فوم:

این رول فوم ها در انواع صنایه مورد استفاده قرار می گیرند از جمله ساختمانی، عمرانی، لوله کشی شهری، فوم برای فاضلاب شهری، پروژه های عایق کاری کارخانه ها و هر نوع پروژه ای که نیاز به عایق کاری داشته باشد از انواع این رول ها مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است برای استفاده از آن با توجه به نیازتان ضخامت و نوع مناسب آن را انتخاب نمایید.

انواع ابعاد، ضخامت و قطر رول فوم:

 این فوم هادر قطر های مختل 1 الی 5 و ابعاد 1.5 متر در 50 متر تولید و عرضه می گردد. برای خرید این فوم ها بسته به نیاز خود از ابعاد مناسب استفاده و سفارس دهید.

 

ویژگی ها و مشخصات رول فوم:

این رول فوم ها دارای خواص خاصی هستند از جمله :

جرم حجمی ( چگالی ) : 22/25 کیلوگرم بر متر مکعب 

مقاومت فشاری ( ترکم ) :  0.15

مقاومت کششی : 2.8

مقاوت پارگی : 4.0

ضریب انتقال حرارت : 0.04

عایق صدا (دسی بل) : 49 db

جذب آب : 0.0012 %

خاصیت مویینگی در این ماده صفر است.

این محصول در مقابل نور آفتاب آسیب پذیر می باشد.

دمای کارگر برای این محصول بین 100 c  تا -40 c می باشد.

این رول فوم در برابر آتش شعله ور نمیگردد.

ضخامت قابل تولید از 1 میلیمتر تا 100 میلیمتر می باشد.

عرض رول فوم یک متر می باشد.