قیمت فوم پلی اتیلن

قیمت فوم پلی اتیلن

برای اطلاع از قیمت فوم پلی اتیلن باید ابتدا نوع محصول را انتخاب نمایید. با توجه به نوع کاربری و شرایط کاربرد محصول از انواع آن و ضخامت های مختلف می توانید لیست قیمت فوم پلی اتیلن را بگیرید. ما قیمت های مناسب در کنار کیفیتی بالا را برای شما در خرید انواع فوم  های پلی اتیلن به شما ارائه می دهیم.

این نوع فوم ها قابل استفاده در مصارف بسته بندی و جلوگیری از ضربه پذیری مورد استفاده می باشد. با قرار دادن این فوم ها در بین لایه های محصول امکان برخورد و شکستگی در حرکت به صفر می رسد. و با اطمینان کامل میتوان محصولات حساس به ضربه و شکستگی را مثل وسایل آشپزخانه بسته بندی کرد . برای بسته بندی لیوان بشقاب و و ظروف آشپزخانه از فوم پلی اتیلن استفاده می شود. در اسباب کشی ها می توایند از فوم پلی اتیلن به کار ببرید. این نوع فوم ها کاربرد های فراوانی دارند و بر اساس هر کاربرد قیمت متفاوتی نیز دارا می باشند که می توانید لیست قیمت فوم پلی اتیلن تهران را از ما درخواست کنید.

برای عایق کاری لوله های آب از فوم پلی اتیلن بسیار استفاده می شود. این فوم ها با قیمت مناسبی که دارا می باشند کمک شایانی به پوشش لوله ها می کنند. این لوله های آب با محاط شدن در بین فوم پلی اتیلن امکان هدر رفت حرارت آب گرم و یا گرم شدن آب سرد کاهش زیادی پیدا می کند. در هر صورت ما به شما پیشنهاد میکنیم برای پوشش هزینه ها بهترین روش های عایق کاری را در ساختمان در پیش بگیرید. پوشش لوله های اب و مکان هایی که حرارت در موتور خانه هدر می رود از مهمترین عناوین است .

قیمت فوم پلی اتیلن برای لوله و دیگر موارد استفاده بر اساس ضخامت ها متغییر می باشد . با شماره های ما تماس بگیرید و بهترین کالا و خدمات را از ما دریافت کنید